top of page

Ponuka fotografovania

sv alzbeta

Virtuálne prehliadky na Google

Vytváram autentické virtuálne prehliadky na Google, aby ste mohli svoju firmu prezentovať svetu. Kontaktujte ma a spoločne vytvoríme zaujímavú virtuálnu prehliadku, ktorá priláka nových zákazníkov.

Fotografovanie architekturý, miest a obcí

Ako fotograf architektúry si uvedomujem dôležitosť každej stavby a to, ako môže správne zvolený záber zvýrazniť jej krásu. Preto sa venujem nielen fotografovaniu exteriérov, ale aj interiérov, aby som dokázal zachytiť celkovú atmosféru a charakter každej stavby. Ak hľadáte kvalitné fotografie vašej architektúry, neváhajte ma kontaktovať.

Drone aerial
DSC_3993.jpg
fotografovanie udalosti
Fotografovanie udalostí

Fotografovanie udalostí mi umožňuje vidieť nové miesta, spoznávať zaujímavých ľudí a zachytávať pre nich tie najdôležitejšie momenty. Som tu pre vás, aby som zachytil vaše osobné alebo firemné udalosti v ich plnej kráse. Svoje zábery sa snažím obohatiť o emócie a jedinečnú atmosféru daného momentu. Spoločne urobíme z vášho podujatia nezabudnuteľnú udalosť!

Panoramatická 360 fotografia

S fotografiami 360 stupňových panorám vám ponúkam možnosť prejsť sa virtuálne po mieste a skúmať ho z každej strany. Snažím sa zachytiť všetky dôležité detaily, aby ste si mohli vychutnať pohľady, akoby ste tam boli sami. Ak chcete zachytiť miesto zaujímavým spôsobom, spoločne vytvoríme nádhernú panoramatickú fotografiu.

Virtualne prehliadky na google
bottom of page